Контакти

ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ ОСОБЛИВИМИ ГОСТЯМИ!

Дійсно індивідуальний підхід до кожного!

  • Грузино-українська привітність господарів, розташування готелю в мальовничому та затишному місті, невелика кількість номерів забезпечать вам максимум уваги та турботи. 
  • Ми ще нікого не залишили байдужим! Вас зустрінуть як найближчих друзів – відчуйте себе краще, ніж удома!
  • Особливо вас вразить індивідуальний підхід в харчуванні, якому присвячена найбільша кількість позитивних відгуків, смачні страви з нотками грузинської та карпатської кухні, насолода смакувати в нашому ресторані з терасою з мальовничим видом на смерековий ліс.
  • Готель буде до вподоби тим, хто шукає спокою, тиші і близькості до первозданної природи, і мріє в комфорті насолоджуватися співом птахів і повітрям, яким неможливо надихатися.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

З Києва потягом:

  1. До м. Трускавець  (№49, в дорозі 12 годин) + 30 хвилин на таксі (350-400 грн) / мікроавтобусі за маршрутом Трускавець-Східниця (100-150 грн за особу).
  2. До м. Львів, а потім автобусом: щогодини з автовокзалу “Палацовий”, який знаходиться поруч із залізничнимвокзалом, відправляються автобуси на Східницю (ціна квитка – 200 грн). Тривалість поїздки: 2,5-3 години.

З Києва автівкою: знайома багатьом дорога Київ-Львів займе близько 6 годин, додайте ще 1,5-2 години на дорогу Львів-Східниця.

З Дніпра потягом: в Трускавець курсує прямий потяг № 41, час у дорозі: 20,5 ч.

З Харкова потягом: потяг № 210 до Трускавця наразі ходить тільки до м.Львів. Скористайтеся будь яким потягом до м. Львів.

Із Запоріжжя потягом: до м. Львів (в дорозі 16 год), звідки в Східницю ви доїдете на автобусі (щогодини з автовокзалу, що біля залізничного вокзалу, відправляються автобуси на Східницю (ціна квитка – 200 грн). Тривалість поїздки: 2,5-3 години

КОНТАКТИ

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

НАПИШІТЬ НАМ